Allah'ın vaadi haktırAllah'ın o çorak arazilere bir lütuf olarak sunduğu petrolü, tıpkı Kuran'daki  ineğe tapan yahudi kıssasındaki gibi  bir tapınma aracına dönüştüren o Arap şeyhlerinden İsrailden daha çok nefret ediyorum!

Muktedirken kılını kıpartmadayan, israilin gizli yandaşlarından, o hani kendi ülkelerinde şeriatı! uygulayan arap şeyhlerinden  de İsrail'den daha çok nefret ediyorum!

Paraya tapanlardan, dengeler adına konuşanlardan, dünyanın gözü önünde katliam olurken, hala bağımsız kuruluşları inceleme emri verenlerden de İsrailden daha çok nefret ediyorum!

Gazzeli çocuklar için üzülmüş rolü yapıp. alttan alttan İsrailin haklılığını mırıldanan uluslararası medyadan! da İsrailden daha çok nefret ediyorum!

Zina eden adama geçmiş olsun diyen lakin filistin için ağzını açmayan o Türk! hocaefendilerden de İsrailden daha çok nefret ediyorum!

İsrailin güvenliği için Mursi'yi devirlerden de, buna alkış tutan Mısırlılardan da İsrailden daha çok nefret ediyorum!

İsrailin yanındayız deme cüretini gösteren o Merkel'den de İsrailden daha çok nefret ediyorum!

Ramazanı şova, eğlenceye dönüştüren, her gün farklı lüks bir yerde iftar yapmayı marifet bilen gerizekalı Türk! müslümanlardan da İsrailden daha çok nefret ediyorum.

Her yerde Gazzeli çocuğun kanı varken, bomba seslerinden daha başka ses duyulmazken aptal aptal şarkılar dinleyip eğlenen başörtülü çıplaklardan da İsrailden daha çok nefret ediyorum!

Daha cococola içmeden günü tamamlayamayan müslümanların kalkıp da İsrailden yakınmalarından da İsrailden daha çok nefret ediyorum!

Ümmetin derdi bu kadar büyükken kendi cemaatinin, mezhebinin derdine düşmüş sözde müslümanlardan da İsrailden daha çok nefret ediyorum!

Allah Amerikadan da İsrailden de büyüktür diyemeyen tüm müslümanlardan da İsrailden daha çok nefret ediyorum!

Susanlardan, gözünü kapayanlardan, rahat uyuyanlardan, kılı kıpardamayanlardan, hakkı bağırmayanlardan, müslümanın kanını ucuz sayanlardan, korkanlardan, bizi aciz bırakan nefsimizden, bağlarımızdan... herşeyden nefret ediyorum.

Ve inanıyorum ki Allah bu zülme kulak tıkayanları, bu zulmün müsebbibleriyle imtihan edecek!

esra'dan
haydi durma söyle

Etiketler

40ında 40 kadın (1) aalborg universitet (1) ah muhsin ünlü (2) ahlaksız (1) ahmet altan (1) ahmet kaya (1) ahmet muhip dıranas (1) alanis morisetti (1) andımız kaldırılsın (1) anna (1) arranged (1) aşk risalesi (2) attila ilhan (1) aynalar koridorunda aşk (1) azam ali (1) aziz nesin (1) barcelona barcelona (1) boys over flowers (3) cafe de flore (1) cahit zarifoğlu (10) can yücel (1) cemal süreyya (1) cevdet bağca (1) chaos 2001 (1) cihan aktaş (1) cv (1) dağcılık (1) DE LA FRAYEUR D’ÊTRE PLOMBIER BORGNE (1) dengeler adına (1) devendra banhart (1) documentarist (1) dostoyevski (1) dublörün dilemması (2) dutch chapel (1) dücane cündioğlu (1) edip cansever (1) elif şafak (1) elif şafak siyah süt (2) elveda oblomov (1) erdem beyazıt (6) eren safi (1) ergenekon şerefsizleri (3) eternal sunshine of spotless mind (2) everything must change (1) ey selahaddin (1) farif ferjad (1) fatma barbarosoglu (1) fight club (1) FİLİSTİN (10) filistin hamas islam (2) first lady (1) furkan çalışkan (2) furkan suresi (1) galata konak cafe (1) george benson (1) gökhan özcan (3) görücü usulü (1) hakan albayrak (2) hamlet (1) hayat iman ve cihad (1) ian dallas (1) ibrahim paşalı (1) ibrahim tenekeci (8) ihvani müslim (1) imam humeyni (2) imany (1) ismail kılıçarslan (1) ismet özel (13) izzet şahin (1) kadın (1) kafka (1) kardeş türküler (1) karnak kafe (1) kelam (1) keny arkana (1) killng me softly (1) kitaplarım (1) kolera (1) korkma ben varım (2) küçük prens (1) la haine (1) lale müldür (2) lara fabian je t'aime (1) le trio joubran (1) leman sam (1) leonard cohen (1) leyla ile mecnun turgut uyar (1) majid majidi (1) masal (1) mavi kelebek (1) mehmet efe (2) melek arslanbenzer (1) mızraksız ilmihal (3) mihrimah sultan cami (1) mo ghile mear (1) murat menteş (7) mustafa islamoğlu (2) mustafa kutlu (4) mustafa ulusoy (2) müslüm gürses (1) native deen (1) nazanbekiroglu (1) nazım hikmet (1) necib mahfuz (1) necip fazıl (1) NEDEN AŞK ACISI (1) nietzsche (2) nihat dağlı (1) nikos kazancakis (1) nurettin topçu (1) nurullah genç (1) obama (1) oğuz atay (1) old boy (1) one litre of tears (1) onegin letters (1) oruç aruoba (4) ömer hayyam (1) özdemir asaf (1) pink floyd (1) platon (1) pulp fiction (1) rachel corrie (1) reconstruction (1) samed karagöz (1) sartre (1) satrpialo (1) sezai karakoç (2) sin palabras (1) sonbahar (1) suleyman cobanoglu (1) sultanahmet camii (1) süleyman çobanoğlu (3) sünnet anlayışı şekilcilik (1) şarkılar (28) şıpsevdi sakız (1) taraf (1) tarık tufan (2) tekfurun kızı (1) the best of youth (1) the burning plain (1) tuluhan tekelioğlu (1) turgut uyar (1) tutunamayanların şarkısı (1) uçurtma avcısı (1) utopia (1) varlık ve teklik teoremi (1) vas mandara (1) with one voice (1) yarim senden ayrılalı (1) yavuz selim camii (1) yıldız hamidiye cami (2) yılmaz erdoğan (1) you will never know (1) yök (1) yusufilezüleyha (1) zeynep arkan (1) zeytin'in hayali (1) zorba (1)

Blog Arşivi